Kasutustingimused

              

            Veebikaubamaja klientidele, kelle ostusumma kalendriaastas ületab üks tuhat kakssada eurot, rakendub püsikliendi soodustus 5%. Soodushind kehtib püsikliendi staatuses klientide kõikidele veebikaubamajas sooritatud edaspidistele ostudele. Arvestuse aluseks on kalendriaasta. 

 

             TOOTEKATALOOG on üles ehitatud erinevate kaubagruppide kaupa. Iga grupi alt leiate omakorda alamgrupi, mille all on tooted liigitatud vastavalt oma spetsiifikale. Valige toodete hulgast meelepärased ning lisage need OSTUKORVI. Kogu ostukorvi sisu vaatamiseks valige „OSTUKORV”, kust leiate kõik ostukorvi lisatud tooted. Soovi korral saate ostukoguse viia vastavusse olemasoleva laoseisuga.

 

Teisipäeviti, tasuta saatmise ajavahemikul kell 11.00-15.00 aktiveerub tasuta saatmise võimalus siis, kui ostukorvi kogusumma on üle 60.- euro ning ostukorvis ei ole tooteid, mille juures on märge 

 

Transpordil erikäsitlust nõudvad toodetel on tunnus  . Selle märkega toote lisamisel ostukorvi, lisatakse transpordikuludele "erikäsitlustasu" .

Tooted, mille juures on märge ei ole võimalik tellida SmartPOST pakiautomaatidesse.

 

Toodete juures on ostukorvi lisamise nupud, millede kirjeldustel on kindel väärtus.

 

  • OSTA - toode on laos olemas. Kuvatakse koguseid kuni 5tk. Üle selle näidatakse vaid tähist >5. Ostukorvi võite lisada mistahes koguse. Kui soovitud kogus ületab laoseisu, kuvatakse puuduva osa tarneaeg.

 

  • TELLI - toode on saadaval kuni 5 päeva jooksul. Tellimuse vormistamisel kuvatakse ka orienteeruv tarneaeg. Ostukorvi võite lisada mistahes koguse.

 

  • KÜSI TARNEAEGA - toode on saadaval, kuid nõuab eelnevat hinnapäringut hankijale. Selle nupu vajutamise saate meile kirjutada ja esitada päringu.

 


Soovi korral saate ostukorvis olevatele toodetele arvestada ka prognoositava tarnekulu. Kui olete oma valikud sooritanud, siis tellimuse vormistamiseks klõpsake 
„TELLIMUST VORMISTAMA”


Tellimuse vormistamine koosneb neljast sammust.

1- valige aadress, kuhu soovite tellitud tooted saada.

2- valige saatmisviis.

3- valige tasumisviis.

4- kui Teil on sooduskupongi kood, sisestage ja kinnitage see.

5- peale sisestatud andmetega tutvumist, vormistage ost.


Kõige lõpuks saada tellimus klõpsates „VORMISTA OST”- peale seda on Teie tellimus meieni jõudnud, mille kohta saate oma e-postile ka vastava kinnituse.

 
Tasumisvõimalused

Variant 1: PangaülekandegaOstu sooritamisel laekub Teie poolt registreerumisel sisestatud e-posti aadressile tellimusekinnitus ehk ettemaksuarve (maksetähtajaga 5 päeva). See dokument on makse teostamise aluseks.  Kaup väljastatakse ettemaksuarve tasumisel.

Variant  2: Sularahas või pangakaardiga meie esinduskaupluses- Kaubale on võimalik esinduspoodi Selja tee, Sauga vald, Pärnumaal ise järgi tulla. Transpordi eest tasu ei lisandu. Kauba eest tasumine esinduspoes sularahas, pangakaardiga või ülekandega.

Variant  3: Krediitkaardiga- Tellimuse esitamisel saate ettemaksuarve tasuda VISA või MASTERCARD krediitkaardiga. 

 

Meie sisestatud kaardiandmeid ei näe, kaarditehingu tegemiseks suunatakse klient EveryPay turvalisse keskkonda. Maksmise hetkel toimub kaardiomaniku kaardiandmete sisestus kaardiomaniku poolt EveryPay serveris paiknevasse andmebaasi ning andmeid säilitatakse samuti EveryPay-s. Müüjal puudub internetipanga vahendusel kauba eest tasumisel juurdepääs kliendi pangaandmetele.

Ostetud kaupade tagastamine

Kui meie veebikaubamajast ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis võite selle 14 päeva jooksul tagastada. Tagastatud kaup peab olema kasutamata ja avamata originaalpakendis koos kõigi markeeringutega.

Kauba tagastamisaadress on: Selja tee 20, Tori vald, Pärnumaa, 85003 

Raha tagastatud kauba eest kantakse samale arveldusarvele, millelt tasuti kauba eest, 7 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest müüja poolt.

Raha tagastamine krediitkaardi makse korral teostatakse Tehingumärke tühistamise või muutmise teel.

Kauba saatekulud tagastamisele ei kuulu.

Eritellimusel ostetud tooted ei kuulu automaatsele tagastusele eelpoolkirjeldatud korras.

Probleemtoodete käitlemine

Probleemtootest (nt: patarei ja aku, elektri- ja elektroonikaseade, rehv, põllumajandusplast) tekkinud jäätmete tagastamise kogumispunktide info leiab siit:

http://eesringlus.ee/kuhu-viia-vana-kodutehnika-ja-patareid/

http://rehviringlus.ee/kogumisvork/kogumisvork/

https://parnu.ee/index.php/linnakodanikule/keskkond-majandus/jaatmemajandus/jaatmete-sorteerimine

http://silokile.ee/

Ostukorv

Teil ei ole ühtegi toodet ostukorvis.